/
HE
/
EN

  דלתות כבדות במיוחד בארונות הזזה, יש דבר כזה.

  בעבר, ידענו שיש בעיה עם ארונות הזזה. מאז ומתמיד הכרנו בכך שלקנות ארון הזזה זה סיכון, הדלתות כבדות, המסילה בעייתית, ואחרי מס' שנים, הבעיות מתחילות לצוץ... באנו להיענות!

   שנתקשר אליכם? השאירו שם וטלפון

    

   הבעיות הנפוצות

   הדלתות נתקעות, לא נסגרות עד הסוף וזזות בצורה לא חלקה, ברוב המקרים לא צריך היה לחכות אפילו שנתיים, אפשר היה להרגיש את התנגדות הדלתות לתנועה כבר מרגע ההתקנה, והצרות רק החריפו עם השנים.

   אנחנו ב'הרדור' שומעים הרבה את הטיעון הזה, אנחנו מכירים את הבעיה הקיימת בארונות הזזה ולמען האמת, זאת הסיבה שאנחנו כאן.

   לשכוח מהבעיות

   זו לא קלישאה, ולא סיסמה שיווקית.

   בעוד שכל המתחרים בשוק הישראלי ללא יוצא מן הכלל מתקינים בארון מנגנון הזזה גרמני /צ'כי המועד לפורענות, הרדור היא היחידה שפיתחה בעצמה בעזרת מחלקת הנדסה מתקדמת והשקעה כספית עצומה, מנגנון הזזה חדש, כחול לבן, ונטול תקלות.

   מקור הצרות

   כדי להבין את שורש הצרות הקיימות בארונות הזזה צריך להבין את מבנה הארון. דלתות הארון של כל ארון הזזה נעות על מסילה עליונה ותחתונה, באמצעות גלגל המותקן בדלת, מנגנון זה שמזיז את דלתות הארון הוא הגורם העיקרי לתקלות בכל ארונות הזזה.

   מנגנונים אלה בדרך כלל חלשים מידי כדי לשאת דלתות כבדות, הם נשחקים ומתבלים עם הזמן, הגלגלת זזה, מתבלה, המנגנון אינו יציב במקומו, ומספיקה תזוזה קטנה שלו כדי לגרום לדלתות להתחיל לחרוק.

   הישועה

   כל זה היה נכון עד שנגר אחד מוכשר, פיתח רעיון שיביא את תחום העיסוק עם ארונות הזזה לפשוט יותר, יציב יותר ומתקדם יותר.

   הוא הביא את הרעיון בפני רואה החשבון שלו, האחרון ראה את הפוטנציאל של הרעיון החדש והם יצאו יחד למסע פיתוח ניסיון ותעיה שבסופו הוקמה חברת 'הרדור'.

   היתרונות

   מנגנון ההזזה של הרדור, נחשב היום למנגנון ההזזה המתקדם בעולם והוא מיוצא למדינות רבות וליצרני ענק ברחבי העולם.

   לא די בכך שהמנגנון יציב יותר לאורך שנים, אלא שהוא חזק בהרבה מהמנגנונים הקיימים ומסוגל לשאת משקלים כבדים מאוד.

   כך לדוגמה תוכלו למצוא בסניפי הרדור ארונות הזזה באורך 5 מ' עם שתי דלתות זכוכית ענקיות. משקל הדלת יכול להגיע אפילו ל 100 קילו, ועדיין תוכלו לפתוח אותה בעזרת אצבע אחת.

   אחריות

   אנחנו מאמינים במוצר ובמנגנון שלנו, ולכן נותנים 8 שנות אחריות על ארונות ההזזה מתוצרתנו. אתם מוזמנים לבקר ולראות את הארונות בעצמכם, רשימת הסניפים באתר.

   אז בפעם הבאה שאתם מחפשים ארונות הזזה, תזכרו, הסוד הוא במנגנון. אל תתפשרו עליו.

   אז הגיע הזמן לבחור ארון חדש לבית, מזל טוב

   הארון שתבחרו צריך לנצל את שטח החדר בצורה מקסימלית לטובת איחסון, בחירה בארון הזזה תחסוך לנו הרבה מקום בזמן פתיחת הדלתות.

   לעומת זאת בבחירת ארון עם דלתות הזזה רגילות, נאבד שטח איחסון רב רק לטובת המסילות בהם נמצאות הדלתות, דלתות רחף הן דלתות חיצוניות אשר אינן נמצאות בתוך גוף הארון אלא מחוצה לו ובכך חוסכות שטח איחסון רב.

   השימוש בדלתות רחף מביא לגימור יפה ואלגנטי ולרמה עיצובית גבוהה מאוד של הארון, כך שבעצם אנו נראה בחזית הארון רק את הדלתות, ללא מסגרת וללא מסילות.

   דלתות רחף נחשבות היום לטרנד האיטלקי האחרון, הן מגיעות בגוון אפשרויות עיצוב, מצבע או מרקם אחיד של הדלת ועד לתמונה בבחירה אישית שתוצג על חזית הארון.

   הפתרון העיצובי של דלתות הזזה נמכר בכל העולם ונחשב לחלק מהדור החדש של ארונות ההזזה.

   ארון הזזה עם יכולות חדשות

   הכירו את הארון שמשנה את כללי המשחק בכל הנוגע לעיצוב הבית, ארונות הרדור מציגים מגוון אפשרויות אינסופי לעיצוב ותכנון החדר.

   הכירו את הארון שמשנה את כללי המשחק בכל הנוגע לעיצוב הבית, ארונות הרדור מציגים מגוון אפשרויות אינסופי לעיצוב ותכנון החדר, מטלוויזיה משולבת בחזית הארון ועד להדפסת תמונה מרהיבה על גבי הדלתות.

   בנוסף, ארונות 'הרדור' מאפשרים סגירה מושלמת של הדלתות ויוצרים קיר אחיד ומרשים.

   בואו לגלות את עולם ארונות ההזזה של הרדור.