/
HE
/
EN
  מה היתרון בלעשות ארון בגדים בהתאמה אישית?

  פרזול בארונות הזזה מא' ועד ת'

  הפרטים הקטנים שעושים את ההבדלים הגדולים!

   שנתקשר אליכם? השאירו שם וטלפון

   פעמים רבות כשניגשים לבחור ארון הזזה מעולה לביתנו, מסתכלים עליו ברמת המאקרו ומתמקדים בכמה גדול צריך הארון להיות, איזה הדפס לבחור לדלת, מה מיקומו בחדר ופרמטרים אחרים אותם חשוב לקחת בחשבון.

   לא פעם קורה שמתוך המיקוד בתמונה הרחבה, פרטים קטנים ומשמעותיים הולכים לאיבוד…

   למעשה, פרטים אלו עושים את ההבדל בין ארון הזזה יפה לארון הזזה מעולה, שימושי ופרקטי, שמותאם בדיוק לצרכים שלנו.

   במאמר הבא החלטנו לרדת לרמת המיקרו, ולהכיר את סוגי הפרזול השונים בהם נעשה שימוש בארונות ההזזה של הרדור.

   הפרזול והמנגנונים פורצי הדרך בארונות ההזזה של חברת הרדור

   הרדור מציעה שלושה סוגי מנגנונים חדשניים ובלעדיים, אשר באים לידי ביטוי במראה הארון ובפונקציות שיהיו לו.
   לחברה שמונה פטנטים בינלאומיים ובלעדיים, הרשומים על שמה עוד מתחילת דרכה בתחום, אשר מעניקים יתרונות חסרי תקדים הנוגעים הן לנראות הארון ועיצובו והן לקלות השימוש בו ולחוזקו.

   לכן, על אף שמנגנוני הפרזול נסתרים, כמובן, מהעין, מדובר ברכיבים חשובים, אשר נותנים לארון כולו את מראהו היוקרתי ומאפשרים לו להשתלב בהרמוניה בכל מקום בבית.

   זאת ועוד: הודות למנגנונים המתקדמים של הרדור, פתיחת דלתות ההזזה של הארון היא חלקה וקלילה ונעשית אפילו במגע יד עדין וכושר נשיאת המשקל שלהן עצום, מה שמגביר מאוד את עמידותו של הרהיט.

   עוד ראוי לציין שפרזול הארונות הבלעדי מבית הרדור מאפשר את הרחבתו המעשית של שטח האחסון בארון, כך שהרבה יותר מרחב פנימי עומד הלכה למעשה לרשות הלקוח ביחס לארונות הזזה של חברות אחרות.

   ארון הרחף מבית הרדור: מסילות נסתרות, דלתות בהלבשה חיצונית, נפח אחסון מוגדל בשונה מארונות רגילים בהם רואים בדרך כלל את המסילות על גביהן נעות הדלתות, בארון הרחף של הרדור, הדלתות מורכבות מחוץ לגוף הארון בשני מישורים, ואילו המסילות נסתרות לחלוטין.

   למעשה, מנגנון המסילות וההזזה, נשען על מסגרת האלומיניום של הדלתות ולא על הדלתות עצמן, כפי שמקובל במרבית הארונות, כשדלתותיו 'מרחפות' בצמוד לחלקו החיצוני של הארון. המראה שנוצר הוא של חזית אחידה בה רק דלתות הארון גלויות ואילו המסילות והדפנות, מוסתרות לגמרי.

   מסגרת כל דלת, וכן מסגרת הארון עשויות כולן אלומיניום, מה שמאפשר להגיע למקסימום כושר נשיאת משקל ולמראה מודרני.

   כתוצאה מכך, עומדות דלתות הארון במישור אחד עם מסגרתו, ולא פנימה ממנה כך שנפח האחסון גדל באופן משמעותי שכן הדלתות אינן "גונבות" מקום מהחלל הפנימי של הארון.

   1. רווח מינימאלי בין הארון לתקרה, המאפשר עיצוב אלגנטי בקווים נקיים

   ארון הזזה עם הדפס ציפורים ושלכת

   לא זאת בלבד שנפח ארונות ההזזה שלנו גדול יותר הודות למיקומן של הדלתות מחוץ לגוף הארון, אלא שגם הרווח הנדרש בין הארון לתקרה מצומצם בהרבה מהדגמים האחרים הנפוצים בשוק, זאת הודות למכאניקה בלעדית המוגנת בפטנטים המאפשרת כוונון הארון מבלי צורך להשארת מרווח מעל גוף הארון.

   עם רווח של כשלושה סנטימטרים בלבד מהתקרה, הארון נראה כקיר לכל דבר, ואינו פוגע או קוטע את קווי המתאר של החלל.

   הנראות המתקבלת מציגה קווים נקיים ואלגנטיים של קלילות ומינימליזם וניתן לבחור בין חיפוי דלת מעץ או מזכוכית המוגנת מפני פיזור רסיסים על פי תקן 'זכוכית בטיחות'

   2. להרדור הפרזול והמנגנונים החזקים בעולם

   אדם מגלגל אבן עצומה במעלה ההר

   כושר נשיאת המשקל שמאפשרים המנגנונים הבלעדיים ל'הרדור' מגיע עד לכמאה קילוגרמים בכל דלת!
   לכן, גם כשבוחרים בדלת שרוחבה שניים וחצי מטרים (!), הפרזול עומד בכבוד וללא כל קושי בנשיאת משקלה הכבד, בעוד שהדלתות עצמן נעות בקלילות בלתי מורגשת.

   גם אם תבחרו בדלתות המחופות זכוכית אלגנטית ויוקרתית למראה, תוכלו לעשות זאת ללא כל חשש, הרדור מעבירה את כל הזכוכיות תהליך מיגון כך שגם אם יתנפצו חלילה, הזכוכית תישאר במקומה ולא תתפזר.

   3. סגירה מושלמת של דלתות הארון למישור אחד

   אחת התכונות המאפיינות את כל ארונות ההזזה, היא מראה הארון בו דלת אחת ניצבת על גבי השנייה, בשני מישורים.

   הודות למנגנון ה'ססמי' המתקדם שפותח על ידי חברת הרדור, ניתן ליהנות מארונות הזזה בהם שתי הדלתות ניצבות יחדיו על מישור אחד.

   פרזול ייחודי זה, כולל גם מסגרות ופרופילים מינימליים, שדפנותיהם משופעות באופן שמאפשר סגירה בטיחותית וקלה של הדלתות, ומביא לעיצובה של קדמת הארון כמשטח אחיד ושלם.
   לא זו בלבד, אלא שמנגנון הססמי, הייחודי, הרשום כפטנט בלעדי של הרדור, ניחן גם בכושר נשיאת משקל עצום של עד לכמאה קילוגרמים לכל דלת!

   זאת, תוך שמירת תנועתן הרכה והקלילה של הדלתות.

   הודות למאפיינים מבניים אלו, ניתן לבחור בדלתות הזזה שרוחבן מגיע עד לשניים וחצי מטרים וגובהן למעלה משלושה מטרים!

   היות והרווח הנדרש מהתקרה הוא מינימאלי ביותר, ניתן לשלב את ארונות ההזזה המתקדמים בכל קיר ומיקום במרחב הביתי והם נטמעים בעיצובו של הבית.
   כל מה שנגלה למתבונן מבחוץ הוא קיר זכוכית או עץ במישור אחד, בגוון שנבחר על ידי הלקוח.

   4. ארון הזזה עם טלוויזיה מובנית ומנגנוני פתיחה מכאניים או דיגיטליים

   ארון הזזה עם טלוויזיה

   יתרונותיהם המבניים מרחיקי הלכת של מנגנוני הפרזול בארונות הרדור, מאפשרים שילוב של טלוויזיה חכמה במסך שטוח, מובנית בתוך דלתות הארון.

   המראה המתקבל הוא של קיר חלק, הנמשך מהרצפה ועד לתקרה, לרוחב עצום שמגיע עד לכדי שניים וחצי מטרים לכל דלת.

   קיר-ארון זה מחופה זכוכית מודרנית, ובו משולבת טלוויזיה חכמה.
   ראוי לציין שטלוויזיה זו ניתנת לשליפה ממבנה הארון, ומגיעה עם אחריות הזהה לאחריות הניתנת ברכישת הטלוויזיה בנפרד.

   בנוסף, מגיעים ארונות אלו עם שלל אפשרויות למנגנוני הפתיחה.
   הלקוח מוזמן לבחור בין מנגנון פתיחה מכאני של הדלתות, באמצעות ידית, הפעלה דיגיטלית על ידי כפתור, שפותחת באופן אוטומטי את הארון ואפילו, בהזמנה מיוחדת, ניתן לאבזר את הרהיט בקוד הפעלה, שהזנתו בלבד מאפשרת את פתיחתו.

   אולי תתעניינו גם ב: 
   בנייה קלה

   לסיכום, הפרזול והמנגנונים המתקדמים של ארונות ההזזה מבית הרדור מציגים חוזק מקסימלי, עיצוב מינימליסטי ונקי, עמידות ובטיחות מושלמות, תפעול חדשני ותנועה קלילה של הדלתות. ומאפשרים שטח אחסון גדול יותר