/
HE
/
EN

  מנגנונים

  הרדור היא החברה היחידה בארץ אשר אינה מיבאת פרזול לארונות הזזה אלא מפתחת אותו בעצמה, רושמת פטנטים ומשווקת אותו לחו"ל. מנגנוני ההזזה שפיתחה החברה נחשבים למנגנוני הזזה המתקדמים בעולם, זאת בזכות יכולות מכאניות משופרות ומגוון אפשריות העיצוב שהם מאפשרים.

   

  למה אנחנו טוענים שהוא מנגנון ההזזה המתקדם בעולם

  למה אנחנו טוענים שהוא מנגנון ההזזה המתקדם בעולם

  בכל מילימטר ממנגנון ההזזה שלנו הושקעו אלפי שעות פיתוח של צוותי מהנדסים מובילים בתחומם שעשו לילות כימים עד שיכולנו לרשום - ➑ פטנטים! בינלאומים! ו- ➍ מדגמים. המנגנון הייחודי עב שינויים והתאמות במשך למעלה מעשור עד שהגיע לתוצאה שחיפשנו - מנגנון עם רמת נשיאה של 100 ק"ג בכל דלת ויכולת תנועה מושלמת.

  Glidor X

  Glidor X

  מנגנון ה Glidor X הוא למעשה ה'מנוע' מאחורי ארונות ה'רחף' של הרדור. למה 'רחף'? כי מדובר בארונות שלדתותיהן כביכול 'מרחפות' מחוץ לגוף הארון, הן אינן תופסות את שטחי האחסון של הארון ומציגות כלפי חוץ קיר זכוכית או עץ בשני מישורים. יכלותיו השונות של מנגנון ה Glidor X נראות במבט ראשון. בעזרתו אנו מייצרים את ארונות הרחף המתקדמים בעולם, כאלה המגיעים לגובה התקרה כמעט ללא מרווח, פרופילי האלומיניום שלהם הם מינימליים מאוד ברוחב 4 מ"מ בלבד וכושר הנשיאה שלו גבוה ומרשים. מדובר על מנגנון הזזה בעל פטנטים בינלאומיים רשומים והוא פרי פיתוח ישראלי של 'הרדור'.

  Glidor N

  Glidor N

  הרדור החלה את דרכה כחברה המפתחת פרזול לארונות הזזה, הפיתוח הראשון איתו עשתה החברה את צעדיה בתחום, היה מנגנון הזזה פנימי המציג יכולות עמידות ארוכת טווח, ופותר למעשה את מרבית הבעיות אשר נוצרו בארונות הזזה. הפטנטים הראשונים שנרשמו ורשומים עד היום באופן בינלאומי נרשמו על מנגנון הזזה אשר ממוקם בתוך פרופילי האלומיניום של הארון במקום בחיבור ישיר לדלתות העץ, בכך למעשה נפתרו כל בעיות השחיקה והשקיעה של דלתות הארון, שכן כל מנגנוני ההזזה המתחרים מחייבים את חיבורם של גלגלי התנועה אל העץ ממנו מורכבת הדלת. הרעיון לשלבם דווקא בתוך מסגרות האלומיניום ניטרל למעשה את תפקידן של הדלתות בנשיאה ותנועה ותלה את חוזק הארון באלומיניום במקום בעץ. ארונות ה Glidor N מציגים יכולת נשיאה גבוהה מאוד, וכן תנועה רכה ונעימה, אך יותר מכל הם מאופיינים באורח חיים גדול במיוחד וביציבות ועמידות. המנגנון החזק מאוד והפשוט יחסית מאפשר תנועה חופשית של הדלתות ואינו מושפע אפילו מתנועות חדות, והפעלת כח על הדלתות. מנגנון זה נמכר גם לנגריות ולייצרני ארונות רבים בארץ.

  Sesame

  Sesame

  הכירו את מנגנון ה'ססמי' פיתוח ישראלי כחול לבן מבית 'הרדור' המאפשר תכנון וייצור של ארונות הזזה בעלי סגירה מושלמת של דלתות למישור אחד. מנגנון הססמי טומן בחובו אלמנטים רבים ויכולות רבות ומגוונות אותם פיתחה הרדור במשך השנים. היכולת הראשונה במעלה היא כמובן סגירתם האחידה של הדלתות, אך זוהי רק אחת מתכונותיו של מנגנון זה הנחשב למנגנון ההזזה המתקדם בעולם.

  ארונות במנגנון ססמי מכילים יתרונות רבים נוספים:
  - סגירה עד לגובה התקרה כמעט ללא מרווח.
  - פרופילים מינמליים וייחודיים אשר דפנותיהם משופעות בצורה מאפשרת סגירה בטיחותית ויכולת עיצוב של כל משטח הדלת ללא הפרעות.
  - מנגנון הססמי מסוגל לשאת עד כ- 100 ק"ג לכל דלת תוך שמירה על תנועה רכה ונעימה של הדלתות, מה שהופך אותו למנגנון החזק בעולם.
  - רוחב הדלתות מגיע עד ל- 2.5 מ' ואילו גובהם מגיע עד 3.2 מ' מבנה הארון גם הוא חזק במיוחד ובעל דפנות כפולות ליציבות משופרת.
  - "ססמי" רשום בפטנטים בינלאומיים ומוצג מידי שנה בתערוכות בארץ ובעולם.

  TV Sesame: ארון הזזה עם טלוויזיה

  TV Sesame: ארון הזזה עם טלוויזיה

  בנוסף ליכולותיו של מנגנון ה'ססמי' לסגירה אחידה ומושלמת של הדלתות לכדי קיר חלק, מביא איתו ארון ה TV Sesame יכולות חדשות בתחום מנגנוני ההזזה, וכן בתחום עיצוב הבית.
  ארון ה TV Sesame משלב בתוכו טלוויזיה מובנית בתוך דלתות הזכוכית, בעת סגירת הארון המראה המתקבל הוא של קיר זכוכית ובתוכו משולבת טלוויזיה חכמה.

  יתרונותיו של מנגנון ה SESAME לוקחים את המונח יתרון צעד אחד קדימה:
  - פרופילי אלומיניום מינימליים וסגירה מושלמת עד לגובה התקרה כמעט ללא מרווחים.
  - טלוויזיה מובנית הנשלטת מכל מקום בחדר על ידי עינית חיצונית. הטלוויזיה ניתנת לשליפה על ידי צוות הרדור, ומגיעה עם אחריות מלאה ורשמית של סמסונג.
  - ארונות הטלוויזיה מגיעים בכל גודל ומתאימים כמעט לכל חלל עם מנגנון ייחודי עד לרוחב של 2.5 מ' לכל דלת, מה שמאפשר יכולת עיצוב נקייה ומינימליסטית המציגה לראווה קירות זכוכית ענקיים.
  בשילוב טלוויזיה ומאחוריהם ארון קיר מלא.
  - הארון כולו מגיע בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובמפרט מגוון ואלגנטי מאוד ועם 8 שנות אחריות!
  שנתקשר אליכם? השאירו שם וטלפון