/
HE
/
EN

  שאלות ותשובות

  לפניכם מוצגות שאלות שאנו נשאלים לעתים תכופות. במידה ויש לכם שאלה משלכם, רישמו לנו אותה דרך טופס השאלות ונשיב בהקדם.

   שנתקשר אליכם? השאירו שם וטלפון

   כמה עולה ארון 2 דלתות?

   תשובה
   ככל הנוגע לארונות הזזה, המגוון הוא גדול ורחב. תמחור ארונות הזזה הוא לא עניין של מה בכך, שכן לארונות הזזה פונקציות ואלמנטים רבים שחייבים להילקח בחשבון בזמן התמחור.
   חשוב לזכור, שמכירה או הצעת מחיר ללא הגדרה נכונה של צרכים ודרישות לא רק שאינה מובילה לתוצאות טובות, אלא שהיא מייצרת לקוחות שאינם מרוצים.
   כמו כל חדר אחר, עיצוב חדר השינה הוא נושא להיוועץ בו עם בעלי מקצוע, וארון ההזזה הוא בדרך כלל הפריט הגדול והמרכזי בחדר השינה.
   זאת הסיבה ש'הרדור' מעסיקה מעצבים ולא 'מוכרים'.
   כל נציגי המכירה שלנו מגיעים עם עבר של עיצוב ותכנון פנים ולמרביתם תעודה של מעצב פנים או אדריכלות.
   אנחנו מאמינים שתמחור ארון בהתאמה אישית שלא לאחר שיחה מעמיקה הוא פשוט לא נכון.
   אנחנו לא מחזיקים במחירון ללקוח, ואף לא לנציגי המכירות, כל אלמנט בארון מחושב ונלקח בחשבון בעת התמחור על ידי תוכנה מותאמת.
   כאשר ישנם אלמנטים שמייקרים או מוזילים את הארון בצורה משמעותית.
   אנו לא גובים תשלום על ייעוץ ראשוני וכן על שעת מעצב על מנת לקבל הדרכה וכן הצעת מחיר.
   לכן אנחנו מזמינים אתכם לגשת לסניף 'הרדור' הקרוב אליכם ולשוחח על הדרישות שלכם בכל הנוגע לארונות ההזזה שתרצו עם נציג המכירות במקום.
   ההצעה אינה מחייבת והיא תיעשה במיוחד עבורכם.

   מה עדיף? ארון הזזה או ארון פתיחה?

   תשובה
   רבים שואלים אותנו מה עדיף, האם יש יתרון ברור לארונות הזזה דווקא לעומת ארונות פתיחה.
   באופן כללי אפשר להצביע על יתרונותיו של ארון הזזה לעומת ארון פתיחה, החיסכון במקום, המראה הנקי ויכולות העיצוב והתכנון הגבוהות הופכות אותו למוצר מתקדם יותר באופן מובהק.
   עם זאת, בעבר נוצר מוניטין מפוקפק לארונות הזזה.
   התדמית שקיבלו הם של מגוון תקלות ובעיות, מנגנוני ההזזה שהיו קיימים היו לחלוטין לא מספקים, והלקוחות שרצו עיצוב וקידמה באמצעות ארון הזזה נאלצו לשלם דרך דלתות חורקות, נתקעות, מתפרקות ונטרקות בצורה אגרסיבית.
   לקוחות שמגיעים אלינו לראשונה מרבים להתלונן על ארון ההזזה שקיים בביתם, והשאלה הנשאלת היא 'מה נשתנה' בתחום הארונות בשנים האחרונות שגורם לנו להאמין כי ארונות הזזה הם טובים יותר, מעוצבים יותר ונתקעים פחות.
   ובכן, התשובה לכך מתחילה לפני כעשור, והיא הבסיס להקמת 'הרדור'.
   הרדור היא לא עוד חברה המשווקת ארונות הזזה.
   היא שונה בנוף הישראלי מכיוון שהיא היחידה שהבינה את הצורך, ראתה את התקלות החוזרות ונשנות בארונות הזזה וקמה לפתור אותן.
   מאז הקמתה רשמה הרדור 11 פטנטים בינלאומיים והיא מעסיקה צוות הנדסה ופיתוח כדי לתכנן את מנגנון ההזזה המתקדם בעולם.
   במה הוא שונה?
   בהכל, המנגנון החדש של הרדור מהווה פריצת דרך בכל הקשור לארונות הזזה הן בארץ והן בעולם.
   ארונות הרדור מופיעים תדיר בתערוכות בינלאומיות לצד חברות ענק כמו בלום וגראס ומציגים טכנולוגיה שגורמת לאחרים לקנא.
   המנגנון המתקדם של הרדור מסוגל לשאת משקלים כבדים במיוחד, הוא לא נתקע ולא יוצר בעיות אחרי מספר שנים.
   הוא משלב בולם חדשני לדלתות כך שהטריקה תהייה שקטה ונעימה והוא מציג יכולות טכניות מרשימות מאוד.

   כמה סוגים של ארונות הזזה ישנם?

   תשובה
   ישנם כמה סוגים שכדאי להכיר כאשר מדברים על ארונות הזזה.
   הסוג הראשון, הנפוץ והפשוט ביותר של ארונות הזזה הוא הארונות הפנימיים.
   קל לזהות ארונות אלו, שכן הם מוקפים במסגרת בולטת מסביב לכל דלתות הארון.
   בסוג זה ניתן לראות בצורה גלויה את מסילות הארון ואפילו מעט מדפנותיו הפנימיות גם כאשר הארון סגור, דגמים אלה נחשבים לפשוטים יותר לעומת דגמי ה'רחף' וה'ססמי' המתקדמים יותר.
   הדגם הבא הוא הארון הרחף, או אם תרצו 'ארון חיצוני'.
   בארונות הזזה אלה לא תוכלו לראות את מסילות הדלתות, כמו כן, לא תוכלו לראות את דפנות הארון, הטכנולוגיה היא פשוטה אך מרהיבה מאוד.
   דלתות הארון תלויות אחת מעבר לשנייה מחוץ לגוף הארון כך, שכל מה שתוכלו לראות יהיו דלתות הארון אחת על גבי השנייה.
   התוצר המרהיב הוא תחילת הדרך לקולקציית דגמים חדשניים ומפותחים של ארונות הזזה מדור חדש יותר.
   הדגם המתקדם ביותר של ארונות הזזה הוא ארונות במישור אחד [עם מנגנון מסוג "ססמי"].
   ארונות אלה לא רק שמסתירים לחלוטין את גוף הארון ומסילותיו, אלא שבזמן סגירת הארון מתקבל מראה ישר ואחיד של שתי הדלתות זו לצד זו.
   טכנולוגיה זו היא המתקדמת והיצירתית ביותר בין ארונות ההזזה, היא מאפשרת מגוון חדש ועצום של אפשרויות הדפסה על גבי הדלתות, כך שבעת סגירתן תיראה תמונה אחידה ויפה.
   בתמונות המופיעות באתר ובעמוד הפייסבוק של החברה תוכלו למצוא מגוון רב של ארונות מכל הסוגים.
   בכל הדגמים משולבים היום מנגנוני טריקה שקטה, ובכולם מתאפשר סידור פנימי לפי דרישה, אלא שארונות ה'רחף' היות ודלתותיהן אינן תופסות מקום בתוך הארון מסוגלים להכיל יותר ומאפשרים שטח אחסון רב יותר, מעבר למראה המרשים והעיצוב הנהדר.

   האם אתם עובדים עם קבוצות רכישה?

   תשובה
   חברת הרדור פועלת במישורים רבים, אנו מעמידים לרשות לקוחותנו את סניפי הרשת, ואף מפרסמים לעיתים מבצעים והנחות שונות.
   יחד עם זאת, להרדור פעילות ענפה בעבודה משותפת עם קבוצות רכישה.
   מחלקת קשרי הלקוחות שלנו מטפלת מידי תקופה בערבי מכירות בלעדיים לקבוצות רכישה ולגופים גדולים.
   אנו מעמידים לרשות הלקוחות את מערך השירות שלנו ומציעים ארונות הזזה מתקדמים לכל רוכש.
   אנו מציעים לכל רוכש התאמה אישית של ארון ההזזה שלו וכן מאפשרים לכל רוכש מגוון של כלים לתכנון הארון הן בצורתו החיצונית והן בתכנון הפנימי.
   הניסיון הרב שרכשנו בעבודה עם קבוצות מאפשר לנו להתאים לכל קבוצה את הארונות הנכונים עבורה.
   קבוצות דיירים המגיעות אלינו זוכות ליחס חם ואישי, אנו לומדים את תכנון הבתים בפרוייקט ומתאימים ארונות הזזה לכל דירה תוך התחשבות בצרכים האישיים של כל רוכש.
   לרוב מתבצעים ערבי מכירות בהם נמכרים ארונות הזזה בעלי מנגנון רחף ומנגנון קו ישר. מנגנונים אלה מאפשרים סגירה אלגנטית ויפה יותר של ארונות הזזה.
   אנו מזמינים אתכם, מארגני הקבוצה או החברים בה, לפנות אלינו למערך קשרי הלקוחות ולארגן לעצמכם יום מכירות קבצותי שכולו ארונות הזזה ואווירה טובה. בהצלחה.

   מה קורה כשיש בעיה בארון?

   תשובה
   עבר הרבה זמן מאז שקנית את הארון, בלי לשים לב חלפו להן חמש שנים תמימות, הילדים שיחקו איתו, מזג האוויר עשה את שלו, או שמישהו ניסה להכניס לתוכו את כל הבוידם כשעברתם דירה.
   לא משנה מה קרה בתהליך, ארונות הזזה עלולים להתקלקל, אבל מה עושים כשזה קורה?
   לצורך כך, אנחנו מחזיקים במחלקת שירות מתקדמת, בדיוק כמו ארונות הזזה שלנו.
   עם כל ארון מגיעות שמונה שנות אחריות. לא משנה מה קרה לארון, אנחנו כאן. הרדור קיימת משנת 2002 ומאז הקמתה בתור חברה קטנה בעלת שני סניפים הפכה לרשת המחזיקה בשישה סניפים ברחבי הארץ.
   אנחנו כאן כדי לעזור, בנוסף, תהליך הפיתוח שלנו דואג להפחית את כמות התקלות המתרחשות בארונות הזזה בצורה דראסטית.
   מנגנון ההזזה שלנו אינו מיובא, הוא מפותח ומיוצר כאן בארץ ואנחנו עומדים מאחוריו בכל זמן.
   מחלקת ההנדסה שלנו דואגת כל יום לפתח את דור העתיד של ארונות הזזה כך שלא תצטרכו להיזדקק לשירות כלל.
   אנחנו מאחלים לכם שימוש ארוך ומהנה כמו שאר לקוחותינו שנהנים מארונות הזזה מתקדמים ומאריכי חיים.

   מהו מקסימום הגודל המומלץ לארון הזזה בשתי דלתות?

   תשובה
   הגודל המקסימלי המומלץ לארון הזזה בשתי דלתות תלוי ביכולות של מנגנון ההזזה לשאת את משקל הדלתות הכבדות. מנגנוני ההזזה הקיימים היום בשוק בישראל הם מנגנונים המיובאים מגרמניה, צ'כיה וסין, יציבותם נמדדת במשקלים שביכולתם לשאת לאורך זמן. לצערנו, רוב המנגנונים הקיימים בענף מסוגלים לשאת דלתות במשקלים שאינם גדולים ולכן גם אינם מסוגלים לעמוד במשקל כבד. ארון באורך 4 מטר בשתי דלתות אומר בעצם שמשקל כל דלת בארון הזזה יהיה גדול מ 100 קילו. מה שיהפוך את מנגנון ההזזה ללא יעיל עם השנים.

   כדי לפתור את הבעיה, פיתחנו בעצמנו מנגנון הזזה כחול לבן, ואנחנו משווקים אותו לא רק בשילוב ארונות הזזה בארץ אלא כמוצר פרזול ברחבי העולם. מנגנון ההזזה של הרדור מסוגל לשאת משקלים כבדים במיוחד ולכן מסוגל להזיז ביציבות לאורך שנים גם דלתות באורך 2.5 מטרים. הפלא הזה קורה כבר עכשיו, וניתן לראות אותו בסניפי הרדור ובתצוגות ותערוכות בארץ ובעולם. כמעט בכל סניף תוכלו לראות ארון הזזה באורך 5 מטרים מעטר את אחד הקירות. הארון שדלתותיו שוקלות למעלה מ 150 ק"ג נפתח ונסגר בצורה קלה ורכה. ללא צורך במאמץ.

   אם אתם שוקלים לרכוש ארון הזזה גדול בשתי דלתות, חשוב שתשימו לב כי גודל הנישה שלכם מתאים לארון, שהפתיחה נוחה לכם בשתי דלתות, שכן לא ניתן לגשת לשני צידי הארון במקביל. תוכלו לנצל את גודלו של ארון הזזה באורך 5 מטרים לשילוב של טלוויזיה ענקית בתוך דלתות הארון, או לשילוב של תמונה דקורטיבית מדהימה על גבי ארון שבוודאי תהיה מרשימה בגדלים האלה במיוחד בהדפסה על גבי זכוכית.

   איפה אפשר לראות דוגמאות לצבעים ולארונות שלכם?

   תשובה
   להרדור אין ספור דוגמאות וצבעים אפשריים לעיצוב ארון הזזה. ניתן להדפיס על גבי הארון כל תמונה שתבחר, בין אם זו תמונה שצולמה במצלמה ביתית, תמונה מאירועים חגיגים כגון רגעים מיוחדים מהחתונה, יום הולדת ועוד, כמו כן, אפשר לעטר כל ארון הזזה עם הדפסה מתוך אחד ממאגרי התמונות הרבים הקיימים ברשת. נתקלנו אפילו בלקוחות ששכרו את שירותיו של מעצב גרפי כדי ליצור תמונה דקורטיבית המשלבת תמונה מיום הנישואין בשילוב תמונות הילדים, ועיטורים וקטוריים שונים. הכל אפשרי. אם אתם אוהבים ארון הזזה בעיצוב פשוט וסולידי יותר, תוכלו להגיע לכל אחד מסניפי הרשת ולבחור את צבע הזכוכית והעץ המועדף עליכם, ארון הזזה יכול להיות משולב מעץ וזכוכית ולכן ניתן להתאים צבעים בצורה מגוונת מאוד. לרוב, ארון הזזה בעל חזית זכוכית חלקה נראה במיטבו כאשר הוא נצבע בצבע אחיד, כך מתקבל קיר זכוכית אחיד על גבי ארון הזזה שמעטר את החדר בצורה נהדרת.

   דוגמאות להדפסים, עיטורים, צבעים ושילובים תוכלו למצוא באתר האינטרנט של הרדור תחת הקטגוריות ולפי אופי החדר. קטגורית חדרי שינה מכילה אוסף גדול של ארונות הזזה מודפסים וצבועים משולבים בצורה הרמונית בחדרי שינה, וכן לגבי חדרי ילדים, ואפילו סלונים וחללים שונים. דוגמאות נוספות רבות אשר מתעדכנות לעיתים תכופות תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו תחת השם HARDOOR . בעמוד הפייסבוק מועלות באופן תדיר תמונות של ארונות אשר צולמו בבתים פרטיים של לקוחותינו. אנחנו מזמינים גם אתכם לשתף את ארון הזזה שבחרתם ולאפשר לנו לצלם אותו. אנו משתמשים בתמונות כדי לאפשר ללקוחות הבאים מגוון רחב יותר של אפשרויות, כמו כן, צילום הארון הוא כלי נהדר עבור מעצבים ואדריכלים לקידום עצמי. אנו נשמח לתת קרדיט למעצב אשר היה שותף בעיצוב ארון הזזה ואפילו לפרסם תמונה וכתובת אתר.

   מעוניינים בדוגמאות נוספות, תוכלו לבקר באחד מסניפי הרדור ולהתרשם ממגוון ארונות הזזה מרשימים. בסניפים תוכלו למצוא גם קטלוג מוצרים מעודכן עם דוגמאות רבות לארונות שונים. נשמח לראות אתכם באחד מסניפי הרשת, בראשון לציון, חיפה, ירושלים, באר שבע ובני ברק. בהצלחה

   האם ארונות הזזה לא מתקלקלים לאחר זמן קצר?

   תשובה
   השמועה אומרת שיש בעיה עם ארונות הזזה שבשלב מסויים הם מתקלקלים, הדלתות נתקעות, התנועה שלהן כבר מפסיקה להיות נעימה והן חורקות ומשמיעות רעשים, מה אתם אומרים על זה?

   אכן, הדור הקודם של ארונות הזזה שעדיין נמכרים במקומות רבים לצערנו יוצרים הרבה בעיות. מנגנון ההזזה המבוסס על תמיכה בעץ, שכידוע עץ נוטה לאבד מחוזקו עם הזמן, מסילות הארון הגלויות מתמלאות בלכלוך ואבק ומצריכות תחזוקה שוטפת ואפילו הגלגלים באמצעותן נעה הדלת יוצאים מאיזון והדלת מפסיקה לזוז באופן חלק.
   זאת בדיוק הסיבה שהביאה אותנו לפתח את הדור הבא של ארונות הזזה. מנגנון ההזזה שלנו שונה משאר המנגנונים המוכרים בשוק, זאת הסיבה לכך שהוא מבוקש על ידי יצרנים ונגרים מרחבי העולם.
   מנגנון ההזזה של 'הרדור' הוא מנגנון יציב יותר, חזק יותר, מסילותיו נסתרות ואינן מתמלאות בלכלוך, הוא מיוצב על אלומיניום ואינו יוצא מאיזון, ואינו חורק גם לאחר שנים רבות. זאת גם הסיבה לכך שארונות הזזה המשולבים עם מנגנון הרדור הם נעימים יותר לפתיחה וסגירה.
   מעבר לכך, מנגנון 'הרדור' הוא המנגנון היחיד המאפשר כמה תכונות בלעדיות כמו למשל תמיכה בדלתות כבדות במיוחד, שילוב של טלוויזיה בחזית הדלת או סגירת הארון למישור אחד, מנגנון ההזזה החדשני המשולב בכל ארונות הזזה מבית הרדור מאפשר בין השאר גם עיצוב חדשני כמו למשל שילוב של זכוכיות כבדות על גבי הדלת, מראות, טלוויזיות ועוד.

   אז אם הכרתם עד היום ארונות הזזה מוגבלים, כאלה שהיו נתקעים, חוקרים או יוצאים מאיזון, הגיע הזמן שתבקרו באחד מסניפי הרדור ותגלו ארונות הזזה חדשניים ויציבים, לא סתם אנחנו טוענים שאלה ארונות ההזזה המתקדמים בעולם.

   איך עובד ארון הטלוויזיה שלכם?

   תשובה
   ארון הטלווזיה של הרדור הוא יצירת מופת בתחום השילוב של טכנולוגיה ועיצוב. מדובר על ארון הזזה בעל דלתות זכוכית המשלב טלוויזה בתוך דלתות הזכוכית של הארון, יתרונותיו של ארון הזזה המשלב טלוויזיה של הרדור הם רבים: מדובר בארון הזזה במישור אחד הנסגר לכדי קיר זכוכית אחיד וחלק, ומשלב בתוכו טלוויזה מובנית מאחורי חיפוי הזכוכית. השליטה על הארון נעשית דרך השלט כאילו היה מדובר בטלוויזיה תלוייה, דרך עינית לשליטה חיצונית. את הזכוכית החיצונית ניתן להזמין כמראה רפלקטיבית, כך שבעת שהטלוויזיה כבוייה הארון ייראה כמראה אחת גדולה והטלוויזיה תיראה רק בעת הדלקתה. מעבר לכך הארון מציג את כל תוכונותיו של ארון ה'ססמי' במישור אחד וביניהם הגעה עד לגובה התקרה, פרופילים משופעים ומינימליים, דפנות כפולות, פרופילי מדף ועוד. הרדור עובדת עם טלוויזיות חכמות של סמסונג ומציעה אחריות יצרן מלאה על הטלוויזיה כמו גם על הארון ומנגנון ההזזה.

   כמה זמן אחריות אתם נותנים?

   תשובה
   אנחנו מאמינים במוצרים שלנו, זו הסיבה שאנחנו מחזיקים בצוות תכנון ופיתוח הנדסי ומביאים לארץ ולעולם טכנולוגיה חדשה בתחום ארונות הזזה. האחריות לכל ארונות הזזה שלנו היא ל-8 שנים. חלק מהסיבות לכך שאנו נותנים אחריות ארוכה יחסית נעוץ בכך, שהארון ברובו מתחיל ונגמר במפעלי הרדור כאן בארץ, בשונה מאחרים, הרדור אינה יבואנית של מנגנוני הזזה אשר משולבים בתוך ארונות הזזה ממפעלינו.
   הרדור מייצרת בעצמה ואף מייצאת את מנגנון ההזזה לכל ארונותיה. מה שאומר שתהליך הייצור כולו באחריותנו, מתכנון הפרופילים המתאימים בדיוק לארון, דרך הגלגלים המניעים את דלתות ההזזה ועד לפלטות העץ אשר מרכיבות את ארונות ההזזה שלנו. כולן מתוכננות כאן בארץ, ומורכבות במפעלנו בראשון לציון. זה מה שהופך את ארונות ההזזה של הרדור למותג מוביל בתחום הארונות והפרזול.
   הרדור היא לא עוד חברת ארונות, אלא יצרנית ויצואנית בינלאומית של טכנולוגיה חדישה בתחום. את זאת תוכלו לראות באתר האינטרנט של החברה, בעמוד הפייסבוק או אפילו לקרוא על כך בעיתונים. בעשור האחרון קיבלה הרדור שם של חברה המתחרה על מקום של כבוד בשוק הרהיטים הבינלאומי כאשר הטכנולוגיה שפיתחה הופיע לא פעם בתחרויות עיצוב ובתערוכות בינלאומיות בתחום.
   נשמח להראות ולהדגים לכם את יתרונותיהם של ארונות הזזה מתוצרתנו בכל אחד מששת סניפי הרדור בראשל"צ, בני ברק, חיפה, באר שבע, וירושלים.

   המדפים בתלייה גבוהים מידי. האם יש מה לעשות?

   תשובה
   אין צורך להתאמץ כדי להגיע לבגדים התלויים בחלקו העליון של הארון.
   לקוחות רבים אינם מודעים לפתרונות מעניינים הניתנים לשילוב בכל ארון הזזה, ומקלים בצורה משמעותית על הנגישות לפריטים הנמצאים בארון.
   הפתרון הראשון שאנו מציעים כדי להגיע לבגדים גבוהים הוא מתקן ה'סרווטו': מתקן זה הוא בעצם מוט תלייה רגיל עליו מאחסנים בגדים על גבי קולבים, השוני הוא שהמוט הזה מחובר לציר מכאני, כל המתקן מחובר לידית משיכה, הניתנת להגעה בקלות. משיכה קלה בידית וכל מוט התלייה ירד לעברכם, כך שלא תצטרכו לטפס על כיסאות כדי להגיע אל הבגדים.
   מתקן הסרווטו הוא רק אחד הפתרונות הקיימים הניתנים לשילוב בכל ארון הזזה. מתקנים שונים מקלים על ההגעה לבגדים השונים ומאפשרים נוחות באחסון ושליפה של הבגדים. מתקן נוסף המשולב היום כמעט בכל ארון הזזה הוא מגירות בשליפה מלאה. כמה פעמים נתקעו בגדים שונים עמוק בתוך המגירה, באופן כזה שכדי להגיע אליהם היה צורך בשליפה של המגירה, או לפחות באי נוחות ובניסיונות להושיט את היד לתוך אזורים במגירה שאינם נגישים. מגירה בשליפה מלאה היא פיתרון מושלם בדיוק לבעיה הזו, ארון הזזה בשילוב עם מגירה בשליפה מלאה יהיה נוח יותר, הוצאת המגירה נעשית עד לקצה המגירה ומאפשרת הכנסת והוצאת בגדים בצורה נוחה וידידותית.
   תוכלו לשלב בארון ההזזה שלכם גם מגירות נעליים מאווררות המאפשרות אחסון נוח יותר. בארונות ילדים ונוער אפשר לשלב בארון ההזזה גם מדף עומד היוצר מעין קופסת אחסון גדולה בבסיסו של הארון. שטח אחסון כזה הוא נכס יקר כשמדובר בכל ארון הזזה, תוכלו לאחסן בו שמיכות גדולות ואפילו צעצועים. כך שלא יישאר בלאגן מחוץ לארון.

   בכל תכנון של ארון הזזה מומלץ לקבוע פגישה לא מחייבת ולהתייעץ עם מעצבי הפנים שלנו. אשר יתאימו לכם את הארון המושלם עבורכם, ויהפכו את השימוש בו לנוח יותר ופרקטי הרבה יותר. בהצלחה

   עד איזה גובה ניתן להגיע עם ארון הזזה?

   תשובה
   היתרון של מנגנון 'הרדור' הוא בכיוון מערכת ההזזה,
   בעוד שתהליך הכוונון של מנגנוני הזזה שונים בעולם נעשה מחוץ לגוף הארון, מה שמחייב השארת מקום לצורך העניין, מנגנוני ההזזה של הרדור הם היחידים המאפשרים את כוונון הדלתות מתוך גוף הארון.
   מה שאומר שגובהו של הארון הוא עד לגובה התקרה עם הפרש של סנטימטרים בודדים, ללא צורך בסגירות והשלמות גבס וכו'

   מה המקסימום של גודל דלת לארון הזזה?

   תשובה
   בהרדור, אין מגבלה לגודל הדלת המקסימלי לארון הזזה.
   ניתן לייצר ארון הזזה בכל גודל שתבחרו בהתאם לעיצוב ותכנון החדר, בדרך כלל אין אנו נתקלים בבעיות של ייצור של כל ארון כמעט בכל גודל בשתי דלתות.
   ניתן להתרשם מארון שתי דלתות בגודל 5 מ' בכל אולמות התצוגה של "הרדור".

   האם יש לכם עוד מוצרים חוץ מארונות הזזה ?

   תשובה
   בהחלט.
   להרדור עוד קו של מוצרים נלווים, מעבר לייצור ופיתוח של ארונות הזזה הרדור מייצרת גם שידות דקורטיביות, חיפויי טלוויזיה, ומוצרי נגרות נוספים בהתאמה אישית.
   במשך תקופה ארוכה שמענו מלקוחותינו שדרשו מוצרים נוספים מעבר לארון, המוצר התואם הראשון שאנחנו מציעים הוא שידה התואמת את העיצוב של ארונות הזזה שלנו. ניתן להתאים את השידה באופן אישי ולעצב אותה בצורה שתייצר מראה אחיד בחדר השינה, הזכוכיות התואמות, הפרופילים והידיות התואמות בין הארון לשידה יוצרים מראה נקי ומעניין בחדר השינה.
   ארונות הזזה בשילוב טלוויזיות מבית הרדור הם מוצר מבוקש, אך קיבלנו פניות רבות מלקוחות המבקשים שגם הטלוויזיה בסלון תיראה מעוצבת וחדשנית כמו זו שבארון ההזזה. בעקבות זאת, הרדור יצאה בקו ייצור לחיפויי טלוויזיה, הכוונה לחיפוי זכוכית מחוזק העוטף את הטלוויזיה בסלון והופך אותה לאובייקט עיצובי. את החיפוי אפשר לייצר מזכוכית רפלקטיבית (בדומה לזו החד צדדית בחדרי חקירות) מה שאומר, שכאשר הטלוויזיה כבויה, אתם תראו רק מראה. המראה החלק של מראה בסלון מגדיל את מראה הסלון ויוצר תחושת מרווח, זאת מבלי לתפוס מקום של ממש בחדר. ובלי לתפוס קיר המיועד לעיצוב שונה. לאלה מכם שמעוניינים בעיצוב מעניין יותר, הרדור מחזיקה מחלקת זכוכיות והדפסה, המאפשרת להדפיס על גבי החיפוי כל תמונה שתרצו. כך נתקלנו בלקוחות שיצרו תמונה ענקית בהתאמה אישית ובמרכזה הטלוויזיה.
   במקרים כאלה אנחנו ממליצים ומסייעים למצוא תמונה שלא תתפוס יותר מידי תשומת לב ותשתלב באופן מושלם בסלון.


   אז אם אתם מחפשים ארון הזזה, תחשבו קדימה, סניפי הרדור מציגים לראווה דוגמאות של חיפויי קיר, ועבודות נגרות וזכוכית שונות. אתם מוזמנים להגיע לאחד משבעת הסניפים שלנו בראשל"צ, בני ברק, נתניה, אשדוד, חיפה, ירושלים או באר שבע, ולהתרשם בעצמכם ממגוון הפתרונות, החל מקולקציה מרשימה של ארונות הזזה ועד לחיפויי קיר ועוד.
   בהצלחה

   צבע גוף הארון, מחוץ ובתוך ארון הזזה

   תשובה
   ראיתי הרבה דוגמאות של ארונות יפים באתר ובפייסבוק, אבל איך נראה פנים הארון, האם יש בחירה בין צבעים ומרקמים שונים גם בתוך הארון, מעבר לכך, בארון שאני צריכה קיימת דופן שתישאר חשופה מכיוון שהארון לא בתוך נישה, באיזה צבע תהיה הדופן?

   כל ארון הזזה מבית הרדור הוא ארון מותאם אישית. חזית הארון ניתנת להתאמה אישית מדוייקת, אבל זה לא הכל, ניתן לבחור גם את צבע גוף הארון מתוך מגוון של דוגמאות, אם מדובר בארון לחדר ילדים תוכלי ליהנות מגוף ארון שובב ותוסס, אנחנו בדרך כלל ממליצים לא 'להתפרע' עם צבע גוף בעיצוב ארון הזזה, שכן שימוש בטקסטורה יצירתית בצורה מוגזמת עלולה להביא לתוצאות מוגזמות, אפשר בהחלט לייצר מגירות בצבעים שובבים או שונים מגוף הארון, וכן ניתן לייצר דופן שתתאים לחזית הארון בצורה אידיאלית.

   איפה יש סניפים של הרדור ארונות הזזה

   תשובה
   להרדור חמישה סניפים ברחבי הארץ.
   הסניפים ממוקמים בראשון לציון, בני ברק, חיפה, ירושלים ובאר שבע .

   סניף פלוטיצקי- ראשל"צ - הוא סניף המפעל והoutlet, ממוקם בסמוך למפעל המרכזי של 'הרדור'', בנוסף לחנות מעוצבת המציגה את ארונות הרדור במיטבם. ניתן לתאם הגעה לסניף גם עבור אדריכלים ומעצבים ולהגיע לסניף כדי להתרשם מתהליכי הייצור, עיצוב הזכוכית וההדפסה של הרדור.

   סניף דיזיין סנטר הוא גדול ומרווח במיוחד, וממוקם ברח' הלח"י 2 בבני ברק בקומה ב' בסניף תוכלו למצוא ארונות הזזה גדולים במיוחד, חיפויי קיר וחיפויי טלוויזיה וכן ארונות הזזה במישור אחד וארונות רחף.

   סניף חיפה בשדרות ההסתדרות 78 ליד צומת הצ'ק פוסט מציג לראווה ארונות טלוויזיה, ארונות עם הדפסה מלאה באיכות מדהימה, ארונות חדרי ילדים ועוד.

   סניף ירושלים המהודר ב"בית בנית" שבתלפיות, מציג את ארונות 'הרדור' במגוון של דגמים ועיצובים חדשניים.

   וסניף באר שבע, הממוקם ליד "מרכז ביג" על דרך חברון, מציג את אולם התצוגה רחב הידיים הגדול ביותר מבית "הרדור".

   כל הארונות בכל הסניפים מותאמים לכל כיס, כך תוכלו למצוא ארונות שיתאימו לכל חדר, וכן ארונות מתקדמים בעלי חזיתות זכוכית ומערכות הזזה מתקדמות עם מראה מעוצב ומרשים במיוחד.
   נתראה בסניפים.

   הארון יפה אבל אני לא אוהבת את מסגרת המתכת, אפשר לשנות אותה?

   תשובה
   כמי שמעצבת את הארון, ב'הרדור' יש לך שליטה מלאה גם על פרופילי הארון או במילים אחרות מסגרות האלומיניום שלו, ניתן לקבל מסגרות אלה בצורה דקה במיוחד כך שהם יהיו כמעט בלתי נראים.
   מעבר לכך ניתן לצבוע את הפרופילים בצבעים שונים או לעטוף אותם בטקסטורות של עץ או מרקמים שונים שיתאימו לעיצוב בחדר ולטעם האישי.
   המשחק האינסופי בין הדפסה או צבע הארון לבין צבעי המסגרות לא נגמר שם, גם בתוך הארון תוכלי להתאים את פרופילי המדפים והמסגרות הפנימיות לצבעי הארון ולצבעי החדר, כך שהארון לא רק ייראה יפה מבחוץ אלא גם מבפנים.

   איך מנצלים פינה של חדר לטובת ארון הזזה

   תשובה
   פינות החדרים הן מקום שניתן לנצל אותו בקלות לטובת אחסון.
   הרדור מייצרת ארונות פינתיים המשתלטים על כל פינת החדר, ארון כזה לא רק דואג לאחסון, אלא גם מגוון את החדר ומעצב אותו בצורה ייחודית.
   ניתן לבחור עבור כל ארון פינתי, תמונה, טקסטורה או כל אובייקט להדפסה על גבי הארון כדי שהארון יתאים לחלל החדר ולעיצוב בבית.
   תארו את פינת החדר שלכם מחופה בזכוכית דקורטיבית עם הדפסה שבחרתם. המראה מדהים.
   ניתן להתרשם מארונות פינתיים בכל אולמות התצוגה של "הרדור".

   מה כל כך ייחודי בארונות שלכם?

   תשובה
   ארונות הרדור מציגים עולם חדש של עיצוב וטכנולוגיה, מדובר בארונות 'משוכללים' ברמה בינלאומית ומבוקשים במדינות רבות באירופה ואפילו באסיה.
   מנגנון ההזזה של הרדור הוא פיתוח טכנולוגי מרהיב המאפשר בסופו של דבר ללקוח פתיחה רכה ונעימה של הארון, כאשר הדלת נעה על גבי המסילה בחופשיות ולאורך שנים רבות.
   מעבר לכך מנגנון 'הרדור' הוא היחיד המאפשר נשיאה של דלתות כבדות במיוחד. כך למשל הרדור שברה שיא בייצור של ארון הזזה באורך 5 מטרים.
   הארון, בעל דלתות כבדות העשויות מזכוכית ומתכת נפתח ונסגר בתנועה עדינה ורכה, כאמור, בזכות מנגנון 'הרדור'.
   מעבר לכך, ארונות הרדור מאפשרים גם עיצוב אינסופי על גבי הדלתות. יכולות ההדפסה והצביעה של הרדור באים לידי ביטוי בכל ארון, ניתן לקבל כל תמונה מודפסת לכל גודל ארון באיכות מקסימלית וברמת גימור גבוהה במיוחד.
   מוצר נוסף הייחודי להרדור הוא ארון הטלוויזיה, ארון הטלוויזיה של הרדור, בשונה מכל ארון טלוויזיה אחר, משלב טלוויזיה בתוך הארון מאחורי חיפוי זכוכית, כאשר את הזכוכית ניתן לקבל בצורת מראה רפלקטיבית כך שכשהארון סגור, לא ניתן לראות שמדובר בטלוויזיה.
   ארון זה ייחודי בכך שניתן לשלבו עם ארון המישור האחד של הרדור ולקבל מוצר פרימיום מרשים במיוחד.
   ארון המישור האחד של הרדור הוא ארון הזזה אשר סגירתו מביאה אותו למצב שטוח לגמרי, כאשר הארון סגור לא ניתן לדעת כלל שמדובר בארון.

   אני צריכה ארון צבעוני לילדים, אבל לא רוצה דלתות זכוכית, יש משהו אחר?

   תשובה
   בהחלט כן, הרדור יצאה עם קולקצייה בלעדית של הדפסות מעניינות וצבעוניות מיוחדות לילדים ונוער, כולן על גבי עץ.
   מחירי הדלתות שאינן מזכוכית אטרקטיבים יותר ומאפשרים גיוון לא יקר בחדר הילדים.
   מעבר לכך, את הקולקציה הצבעונית לא ניתן למצוא בשום מקום אחר.

   האם יש מגבלה לסוג הטלוויזיה בארון הטלוויזיה של 'הרדור'?

   תשובה
   ישנו מגוון של טלוויזיות לבחירה עבור ארון הטלוויזיה של הרדור, כולן טלוויזיות לד מסוג Smart TV, המסוגלות להתחבר למדיה נוספת כמו מחשב או פלייסטיישן.
   לחלופין, אם יש לכם טלוויזיה שלכם עד עובי של 7 ס"מ, ניתן להגיע בתיאום מראש, על מנת לבדוק התאמתה לארון הטלוויזיה שלנו. הטלוויזיות שאנו עובדים איתן הן בעלות נתונים המתאימים להתקנה בדלת הארון ומאפשרים בנייה נוחה, יציבה ועמידה לאורך שנים.
   ישנה מגבלה נוספת של גודל הדלת לעומת גודל הטלוויזיה למשל:
   לא ניתן להרכיב טלוויזיה של 55 אינצ' בדלת של 1 מ' זאת מכיוון שהטלוויזיה רחבה יותר מהדלת.

   האם אפשר לתת לכם תמונה משלי ותדפיסו אותה על הארון?

   תשובה
   בהחלט כן, להרדור מפעל זכוכית ויכולות הדפסה מהמתקדמות בארץ, נוכל להדפיס עבורך כל תמונה שתבחר.
   אנו ממליצים על בחירת תמונה ברזולוזציה של לא פחות מ 300 DPI.
   יש לקחת בחשבות שההדפסה מגדילה את התמונה, כך שפרטים שלא ניתן לראותם בתמונה הקטנה על גבי המסך, יתכן שייראו בבירור על גבי הארון.
   יש להגדיל את התמונה בעשרות אחוזים ולבדוק האם קיימים פגמים, או חלקים לא מוצלחים בתמונה.

   אני דתי, ומתעניין בארון חשמלי, איך פותרים את הבעיה בשבת?

   תשובה
   הארון החשמלי של הרדור הוא ארון בקו ישר אשר דלתותיו נפתחות בנגיעה / לחיצה על דלת הארון.
   הפתיחה נעשית בשני שלבים טכניים, האחד הוא החרקת הדלת האחת החוצה, והשנייה היא הזזת הדלת הצידה.
   לארון זה שתי אפשרויות, ניתן להזמין אותו עם מנגנון חשמלי מלא, מה שאומר ששני השלבים נעשים באופן אוטומטי, גם הרחקת הדלת וגם הזזתה, כך שהדלתות נפתחות ונסגרות באופן אוטומטי לגמרי.
   בארון זה הידית קיימת אך מוסתרת, ניתן עדיין לפתוח את הארון באופן ידני גם במקרים של הפסקת חשמל וכו' וכמובן בשבת.
   בארון ה'חצי אוטומטי' הדלת הפנימית יוצאת באופן אוטומטי בנגיעה, אך הזזתה מתבצעת באופן אוטומטי.
   בארון זה קיימת ידית חיצונית אשר מאפשרת פתיחה וסגירה של הארון גם באופן מכאני. לשומרי השבת מומלץ להשתמש בארון זה.

   האם קיימים בולמים בדלתות הארון?

   תשובה
   כל ארון הזזה מבית 'הרדור', מגיע עם בולמי טריקה שקטה כסטנדרט.
   תפקיד הבולם למנוע מכה של הדלת עם דופן הארון, זאת על ידי שהם מרככים את סגירת הדלתות.
   בארון שלוש דלתות ניתן למקם את הבולם האמצעי במרכז הארון, כך שהדלת האמצעית תמיד תיסגר למיקומה באמצע הארון.
   בכל ארון הזזה יש לוודא קיומם של בולמים כדי להבטיח את אורך חיי הדלתות לזמן ארוך.